افزایش دو برابری در واگذاری شهرک‌های کشاورزی در طی 6 ماه
1397/04/13

مدیر عامل شرکت شهرک|های کشاورزی از 2 برابر شدن واگذاری ها در شهرک های کشاورزی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های کشاورزی، علی اشرف منصوری در جریان بازدید از خبرگذاری ایانا، با بیان این که تا کنون 125 شهرک در بخش‌های مختلف اعم از گلخانه‌ای، شیلات، دام و طیور ایجاد شده است، افزود: خوشبختانه طی شش ماه گذشته واگذاری شهرک‌های کشاورزی از 600 به 1200 هکتار رسیده است.

وی با تاکید بر این که شرکت شهرک های کشاورزی نوپاست، افزود: این شرکت چند سالی است که فعالیت خود را با هدف سامان دهی و پشبرد شهرک‌های کشاورزی آغاز کرده است.

منصوری با بیان اینکه دو برابر شدن شهرک های کشاورزی نشان از پیشرفت مناسب در این حوزه دارد، تاکید کرد: اقدامات و تمهیدات مناسبی نیز در راستای تسهیلگری فرایند واگذاری‌ها، صدور مجوزها و پرداخت تسهیلات و... در شهرک‌های کشاورزی صورت گرفته است که زمینه‌ی حضور سرمایه گذاران را بیش از گذشته فراهم کرده است.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های کشاورزی با اشاره به صدور مجوز یکروزه در این بخش گفت: با ابلاغ وزیر جهاد کشاورزی و اعطای اختیارات به شرکت شهرک‌ها از جمله صدور پروانه تاسیس و بهره برداری شهرک‌های کشاورزی، کوتاه کردن زمان صدور مجوز‌ها گام مثبتی در جهت تسهیل در امور سرمایه گذاران طی 3 ماه گذشته بوده است.

وی با تاکید به این که در قبال مطالعات و صدور مجوز از سرمایه گذاران وجهی دریافت نمی‌شود، افزود: امید می‌رود با کاهش بروکراسی مربوط به این حوزه، شاهد فعالیت بیشتر سرمایه‌گذاران در عرصه‌های اقتصادی شهرک‌های کشاورزی باشیم.

تعداد مشاهده خبر95 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal