نقش عشایر در اقتصاد، فرهنگ و امنیت کشور بسیار پر رنگ است
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: هر چادر عشایری به عنوان یک کارگاه تولیدی، خاستگاه فرهنگی و پایگاه پدافندی تلقی می شود. :
1397/04/16

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی در شورای عشایری اصفهان که با حضور استاندار و مسئولین دستگاه های اجرایی این استان برگزار شد با اشاره به نقش پر رنگ عشایر در اقتصاد، فرهنگ و امنیت کشور اظهار داشت: نباید صرفا به تولیدات دامی عشایر تاکید کنیم چرا که توانمندی‌های فرهنگی و امنیتی عشایر نیز به عنوان یک اصل مطرح است.

وی افزود: جامعه عشایری جامعه نجیبی است که کمترین توقع و بیشترین راندمان را دارند و همواره با صداقت در خدمت نظام و جمهوری اسلامی بوده‌اند.

رئیس سازمان امور عشایر کشور با تشریح اقدامات دولت تدبیر و امید در کاهش شکاف شاخص های زندگی جامعه عشایر با جامعه روستایی و شهری خاطر نشان شد: خوشبختانه استاندار اصفهان به شرایط جامعه روستایی، شهری و عشایری تسلط کامل دارند و حضور وی در اصفهان ظرفیتی بسیار بزرگ برای حل مشکلات عشایر این استان است و امیدواریم بتوانیم از توانمندی های وی در پیشبرد مسائل و مشکلات عشایراستان بهره لازم را ببریم. 

 
تعداد مشاهده خبر55 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal