شعب استانی پس از ارزیابی عملکرد تعیین تکلیف می‌شوند
شعب استانی پس از ارزیابی عملکرد تعیین تکلیف می‌شوند.
1397/02/24

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های کشاورزی، مهندس منصوری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی در جلسه هیات مدیره شرکت شهرک‌های کشاورزی، با تشریح مصوبات سفر به استان بوشهر، گفت: کلیه معاونت‌ها، مدیران ستادی و شعب استانی باید برنامه‌ریزی، پیگیری به موقع و دقت در دستور کار خود قرار داده و در چارچوب اختیارات، امورات را بهنگام پیش ببرند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های کشاورزی افزود: بعضی از شعب استانی در امورات مربوط به شهرک‌های تحویلی موفق عمل نکرده‌اند و باید پس از ارزیابی تعیین تکلیف شوند.

وی برای انسجام بیشتر در پیگیری و جهت رسیدن به افق ترسیمی شرکت، پیشنهاد مسئولیت تخصصی اعضای هیات مدیره را با توجه به حوزه‌های مختلف کاری شرکت ارائه کردند. پس از بررسی توسط اعضای هیات مدیره پیشنهاد مذکور مورد پذیرش قرار گرفت و کلیات آن در این جلسه مصوب و مقرر شد کلیه معاونت‌ها و مدیریت‌های ستادی با توجه به وظایف تعیین شده با اعضای هیئت مدیره هماهنگ باشند.
منصوری با اشاره به دیدار با مدیر عامل بانک کشاورزی کشور اعلام کرد: در این نشست محدودیت‌های شعب بانکی کشور در اعطای تسهیلات و راهکارهای تسهیلگری در انجام امور مطرح و از موافقت اخذ مجوز استفاده از 200 میلیارد ریال اعتبار بانکی از طریق LC جهت ایجاد زیرساخت شهرک‌های کشاورزی خبر داد.
در ادامه جلسه، مهندس مالکی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع شرکت، گزارش فراخوان اخیر مربوط به سرمایه‌گذاری در 946 هکتار از شهرک‌های کشاورزی کشور را به اعضای هیات مدیره ارائه داد و اعلام کرد: 767 هکتار از این شهرک‌ها دارای متقاضی سرمایه‌گذاری است که ظرف هفته آینده و پس از تایید اهلیت متقاضیان، قرارداد واگذاری اراضی با آنها منعقد می‌شود.
اعضای هیات مدیره پس از استماع گزارش‌های ارائه شده توسط معاونین و بررسی پیشنهادات مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در خصوص تعیین تلکیف شعب استانی و پیگیری پروژه های ویژه تصمیماتی را اتخاذ کردند.

در این جلسه مقرر شد معاونین و مشاور مدیر عامل در امور فنی واجرایی با هماهنگی مدیران شعب استانی لیست نیازهای اعتباری شهرک‌های کشاورزی را تهیه و با امضای روسای سازمان‌ها و استانداران جهت تصویب در سفرهای استانی هیات دولت ارائه کنند.
در پایان جلسه برخی از پیشنهادات توسط معاونین شرکت ارائه شد که پس از بررسی به تایید اعضای هیات مدیره رسید.
تعداد مشاهده خبر63 بار
تصاویر مرتبط

  • جلسه هیئت مدیره_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal