اخبار

1395/11/23
خودکفایی کشور در تولید گندم از اقدامات موفق دولت یازدهم در حوزه کشاورزی است


وزیر جهاد کشاورزی گفت: خودکفایی و صادرات گندم از اقدامات موفق دولت در حوزه کشاورزی بود که با تلاش نهادهای مرتبط و کشاورزان سخت کوش در نقاط مختلف کشور از جمله آذربایجان غربی به آن دست یافتیم.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور تولیدات دامی وبه نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی ا، محمود حجتی پنجشنبه شب در دیدار با نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری افزود: خودکفایی در تولید گندم جزو اهداف دولت بوده و هم اکنون به خودکفایی در این زمینه دست یافته ایم و صادرات این محصول نیز انجام می شود.
وی با اشاره به اینکه آذربایجان غربی از جمله استان های موفق در این زمینه بوده است، اضافه کرد: اهتمام کشاورزان و ادارات جهاد کشاورزی در این خصوص بسیار خوب بود که امیدواریم بتوانیم این اهتمام جدی را در دیگر بخش های تولیدی کشاورزی نیز شاهد باشیم.
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری نیز در این دیدار، خودکفایی در تولید گندم را از مهمترین موضوعات محقق شده در بخش کشاورزی عنوان کرد و ادامه داد: تامین امنیت غذایی بسیار ضروری است و همواره باید مد نظر باشد.
وی بیان کرد: مسئولان لازم است تا با کار خالصانه طعم خدمت صادقانه در نظام جمهوری اسلامی را به مردم بچشانند.
به گفته وی باید همه نیت ها در هر کاری دستیابی به قرب الهی و رضایت خدا باشد چرا که در این صورت تمامی اعمال صورت گرفته عبادت تلقی می شود.


 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.