وزیر جهاد کشاورزی: خسارت سیل به بخش کشاورزی استان کرمانشاه جبران می شود
1398/01/11

وزیر جهاد کشاورزی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان کرمانشاه که با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد گفت: قطعا بارندگیهای اخیر باعث احیای سفره های آب زیر زمینی و رونق بخش کشاورزی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، مهندس محمود حجتی افزود: با توجه به زحمات شبانه روزی مدیریت بحران در استان، خسارت سیل به کشاورزی استان به حداقل رسیده است.

وی با اشاره به مصوبات دولت و حمایت از خسارت دیدگان بخش کشاورزی افزود: پرداخت خسارت در استان کرمانشاه نیز مانند سایر استانها انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در اثر سیل اخیر بخش های زراعت، باغبانی، دامپروری و آبزی پروری خسارت دیده اند که در استان کرمانشاه نیز گزارش این خسارت ها در حال برآورد است و بعداز جمع بندی نهایی، برنامه ها برای جبران خسارت اعلام خواهد شد.

حجتی تصریح کرد: سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه بعنوان نماینده وزارت جهاد کشاورزی در ستاد مدیریت بحران استان در خدمت مردم بوده و مصوبات دولت برای جبران خسارت را پیگیری می کنند.

حجتی افزود: جبران خسارت های وارده به زیرساخت های بخش کشاورزی زمان بر می باشد.

وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: در برخی مناطق ایستگاه های پمپاژ آب و در برخی مناطق آبگیرها خسارت دیده اند که انشاالله بعد از برآورد خسارت بازسازی خواهند شد.

وی از دکتر جهانگیری بدلیل نگاه ویژه به بخش کشاورزی  قدردانی کرد.

گفتنی است در این جلسه نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، به بیان معضلات و مشکلات حوزه انتخابیه خود پرداخته و پیشنهاداتی در راستای حل این مشکلات مطرح کردند.


 

تعداد مشاهده خبر149 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal