سازمان مدیریت بحران کشور به جامعه عشایری توجه ویژه‌ای دارد
1397/12/12

رئیس سازمان امور عشایر ایران از توجه ویژه سازمان مدیریت بحران کشور به جامعه عشایری خبر داد و گفت: در سه و چهار سال گذشته، 400 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه با کمک سازمان مدیریت بحران در مناطق عشایری اختصاص یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران، دکتر کرمعلی قندالی در گردهمایی سراسری مدیران استانی و ستادی سازمان امور عشایر ایران، با قدردانی از خدمات سازمان مدیریت بحران کشور به عشایر، اظهار داشت: همه ما به توجه‌ای که رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به عشایر دارند واقف هستیم که با تمام وجود به این جامعه کمک می‌کنند.

وی افزود: در آبرسانی به عشایر اعتبارات خوبی تخصیص یافته که اوایل امسال 40 میلیارد تومان مصوب و تخصیص پیدا کرد که این را مدیون توجه سازمان مدیریت بحران کشور هستیم.

رئیس سازمان امور عشایر ایران ادامه داد: همچنین تعداد 36 دستگاه کامیون تانکردار آبرسان در دو سال گذشته از اعتبارات سازمان مدیریت بحران به جامعه عشایری کشور اختصاص داده شده است.

وی بیان داشت: خوشبختانه امسال نزولات جوی در نقاط مختلف کشور بسیار خوب بوده است و امیدواریم بتوانیم در سال 98 خدمات بهتری را به عشایر کشور بدهیم.

گفتنی است؛ گردهمایی سراسری مدیران ستادی و استانی امور عشایر کشور از امروز به مدت دو روز در تهران در حال برگزاری است.

تعداد مشاهده خبر82 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal