ضرورت همکاری دستگاه‌های مسئول برای تحقق کامل و بهنگام طرح تنظیم بازار میوه شب عید
1397/12/11

وزیر جهاد کشاورزی، بر لزوم همکاری همه دستگاه‌های مسئول به منظور تحقق کامل و بهنگام طرح تنظیم بازار میوه شب عید تأکید کرد.

وزیر جهادکشاورزی ضمن حضور در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و دیدار با دکتر شیرزاد رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان، در جریان آخرین اقدامات انجام شده در زمینه طرح تنظیم بازار میوه شب عید قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی، مهندس محمود حجتی با حضور در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و دیدار با مدیرعامل سازمان، در جریان آخرین اقدامات انجام شده در زمینه طرح تنظیم بازار میوه شب عید قرار گرفت.

وی دستورات لازم به مراجع ذی‌ربط از جمله بانک کشاورزی، در جهت مساعدت هرچه بیشتر با سازمان تعاون روستایی صادر کرد.

در این دیدار، دکتر شیرزاد مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، گزارش مبسوطی از جدیدترین آمار و اطلاعات مربوط به تأمین و ذخیره‌سازی سیب و پرتقال طرح تنظیم بازار میوه ارائه کرد.

گفتنی است؛ بر اساس آخرین گزارش‌های ارسالی از استان‌های مختلف کشور تا پایان روز جمعه دهم اسفند ماه، کل سیب درخواستی استان‌های کشور و رقمی بالغ بر 24 هزار تن از 37 هزار تن پرتقال تامسون و والنسیای مورد تقاضای مناطق، از مبادی شمالی و جنوبی کشور به مقصد استان‌های کشور حمل و ذخیره‌سازی شده است. 

تعداد مشاهده خبر111 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal