سازمان حفظ نباتات عهده‌دار حراست از مرزهای سبز کشور است
1397/10/10

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: حراست و نگهبانی از مرزهای سبز کشور و بخش عمده ای از تامین امنیت غذایی مردم به عهده همکاران قرنطینه این سازمان است و باید تمهیدات لازم و ابزار کار و اعتبارات مورد نیاز در نیل به این اهداف نیز در اختیار شما قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان حفظ نباتات، دکتر محمدرضا درگاهی امروز با بیان این مطلب در جلسه ای که به منظور بررسی وضعیت و تشریح مشکلات مراکز قرنطینه کشور در محل سازمان حفظ نباتات تشکیل شد، اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در سازمان حفظ نباتات در حال انجام است که امیدواریم با انجام آنها کرامت همکاران در پست‌های قرنطینه حفظ شود که نتایج این تغییر رویکرد با برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت و میان مدت در سال 1398 نمود خواهد داشت.

وی با اشاره به این که منابع اعتباری و امکانات مناسبی همه ساله از سوی سازمان حفظ نباتات به استان‌ها تخصیص داده می‌شود، خاطرنشان کرد: تمام مدیران ستاد سازمان و مدیران استانی وظیفه دارند با انجام پیگیری و سرکشی‌های لازم شرایطی فراهم کنند تا منابع و اعتبارات تخصیص داده شده برای موضوعات حفظ نباتات، دقیقا در همان محل و موضوع هزینه و بکارگیری شود.

در پایان این نشست، دکتر درگاهی با اهداء لوح تقدیر از تعدادی از همکاران زحمتکش شاغل در پست‌های قرنطینه کشور قدر دانی کرد.

در این نشست، همکاران قرنطینه با ارائه گزارشی از وضعیت پستهای قرنطینه محل خدمت خود به بیان مشکلات و درخواست های خود پرداختند.

تعداد مشاهده خبر97 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal